Profesionální finanční poradenství
Profesionální finanční poradenství
Profesionální finanční poradenství
 
 » O nás

O nás

Jsme makléřská společnost působící na trhu od roku 2009. Naši zkušení poradci společně s námi budují to, čemu se bez nadsázky říká profesionální finanční poradenství. Více než 10 000 spokojených klientů vnímá naši společnost jako profesionální a flexibilní. Jsme specialisté ve finančním plánování v oborech pojištění, investic a úvěrové problematiky.

Dovolte nám představit se pomocí pěti hesel:

Profesionalita

Náš tým se skládá z  kvalitních poradců, působících ve finančním poradenství dlouhodobě. Díky tomu mají spoustu potřebných vědomostí, cenných zkušeností a také všeobecný rozhled. Jejich neustálé intenzivní vzdělávání přispívá k rozvoji profesionálního poradenství.

Prozíravost

Naše prozíravost vychází z dlouhodobých zkušeností s finančními produkty. Prozíravě se díváme do zákulisí jednotlivých produktů a podle toho poskytujem klientům profesionální poradenství, to mimo jiné znamená: dáváme správná doporučení.

Finanční gramotnost

Pomáháme našim klientům i ostatní široké veřejnosti se vzděláváním. Jedině tak mohou předcházet finančním problémům. Každý jistě zná někoho, kdo se dostal do finančních potíží, protože podepsal nevýhodnou půjčku nebo špatně nastavený finanční produkt. Věříme, že vyšší finanční gramotnost populace našim klientům ušetří spoustu peněz. Právě proto jsme zde, a hlavně jsme na Vaší straně. 

Servis a péče

Uzavřením finančního produktu naše služby nekončí. Reagujeme na životní i finanční změny našich klientů a přizpůsobujeme finanční produkty jejich novým podmínkám přáním a cílům.

Pomáháme

Myslíme si, že pomáhat potřebným je velmi důležité a proto jsme se rozhodli pomáhat lidem v našem okolí. Přidejte se také.
Ne všichni máme to štěstí, že se narodíme zdraví a nebo, že nám pevné zdraví vydrží napořád. Jsou mezi námi bohužel i tací, na které se štěstí příliš neusmálo a oni se musí se svým nelehkým osudem vyrovnávat sami a bez pomoci.
Naše společnost PFP for you s.r.o. si předsevzala, že bude podporovat prostřednictvím různých dobročinncýh akcí potřebné hlavně v našem Plzeňském kraji, protože zde s Vámi žijeme a hospodaříme, není nám Váš osud lhostejný.

 

Jsme dynamickou makléřskou společností, která učí klienty finančně plánovat.
Prozrazujeme klientům, jak nejlépe zhodnotit finanční prostředky a správně zabezpečit své vybudované životní hodnoty.

PFP newsletter

Přihlašte se k odběru novinek PFP